Семінар 2.2

Квантифікація порожнин серця

Шановні колеги!

Запрошуємо вас продовжити навчання у Школі Досконалої Допплер-Ехокардіографії та функціональної топографічної анатомії серця!

Черговий семінар Школи Досконалої Допплер-Ехокардіографії та функціональної топографічної анатомії серця відбудеться в суботу 2 червня 2018 року (з 9.30 до 16.30) в Інституті Серця (вулиця Братиславська, 5А, Київ).

Участь в семінарі безкоштовна.

Бажаючим отримати сертифікат (вартість – 100гр) – прохання вказати при реєстрації.

Додаткова інформація та попередня реєстрація – за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Увага – фото, відео та аудіореєстрація протягом семінару не дозволяється. Натомість учасникам будуть запропоновані відповідні педагогічні посібники

Щоб нагадати загальну концепцію нашого оригінального навчання, додаємо вже відомий вам документ «Школа Досконалої Допплер-ЕХОКАРДІОГРАФІЇ»

У квітні 2016 року відбулось навчання згідно програми Модуля 1, присвяченого функціональної топографічної анатомії серця (документи «МОДУЛЬ 1» та «ПРОГРАМА. МОДУЛЬ 1. ECHO 3P+4С. 3D TRIPLAN»)

У серпні 2016 року ми почали працювати за Модулем 2, засвоївши загальну ехотомографію серця за оригінальною методикою «ECHO 3P+4С». Додаємо програму цього семінару (документ «МОДУЛЬ 2.1»)

Тепер, коли ви навчились оптимально «розтинати» серце, ми можемо перейти до його кількісної оцінки.

Саме вона і є темою чергового семінару (документ «МОДУЛЬ 2.2»)

Його буде присвячено детальному аналізу та практичному засвоєнню ОФІЦІЙНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ АМЕРИКАНСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ЕХОКАРДІОГРАФІЇ (ASE) ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ З СЕРЦЕВОСУДИННОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ (EACVI) СТОСОВНО КВАНТИФІКАЦІЇ ПОРОЖНИН СЕРЦЯ.

Виходячи з принципу, що для якісного застосування будь-якого правила потрібно перш за все зрозуміти, звідки воно походить і в чому його суть.

Оскільки зазначені Рекомендації не містять цієї інформації, було вирішино знайти історичне походження та анатомо-фізіологічні основи кожного з його положень. Як наслідок, до вашої уваги пропонується глибоко деталізована теоретична презентація, що, включає аналіз геометричних концепцій, на які опирається сучасна квантифікація серця, а також дво- та тривимірну моделізацію. Кожне з її положень буде ілюстровано клінічно, а числені практичні аспекти стосовно кожного з вимірів та підрахунків ми проаналізуємо обстеженням пацієнтів в реальному часі.

За Вашим побажанням ми можемо доповнити цей семінар практичими заняттями невеликою групою (перш за все «для початківців»), як це відбулось минулого разу. А також повторити семінари за програмами МОДУЛЬ 1 та МОДУЛЬ 2.1

Зацікавлених просимо повідомити за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нарешті, для найбільш мотивованих можливо організувати навчання в шпиталі Помпіду в Парижі, що включатиме індивідуальну практику на КардіоЕхосимуляторі (документ «Кардіо-Ехо СИМУЛЯТОР»). Навчання Допплер-Ехокардіографії як трансторакальним, так і стравохідними доступами.